אני רוצה לשמוע עוד על קהילנט!

שם
טלפון
דוא"ל
כתבו עלינו - כתבות

דצמבר 2013 משקי דן 
כנס ה 100 של קהילנט
איזה כייף... משקי דן לקוחות קהילנט, ארגון הקניות של משקי הדרום והנגב, שהשתתפו בכנס המאה של קהילנט, פרסמו במגזין מעת לעת כתבה.... מומלץ לקרוא בחום ותודה למנכ"ל משקי דן מיכה אמיר על חלקו ותרומתו לכנס בחיוכים שהעלה בפני המשתתפים ולריקי המנהלת האדמיניסטרטיבית על השתתפותה. ובע"ה שנפגש בכנס ה 200 ב2014. ב ה צ ל ח ה!
תמונה: ‏איזה כייף... משקי דן לקוחות קהילנט, ארגון הקניות של משקי הדרום והנגב, שהשתתפו בכנס המאה של קהילנט,  פרסמו במגזין מעת לעת כתבה.... מומלץ לקרוא בחום ותודה למנכ"ל משקי דן מיכה אמיר על חלקו ותרומתו לכנס בחיוכים שהעלה בפני המשתתפים ולריקי המנהלת האדמיניסטרטיבית על השתתפותה. ובע"ה שנפגש בכנס ה 200 ב2014. ב ה צ ל ח ה!‏


דצמבר 2012
טורניר כדורסל מועצתי בחסות קהילנט 
פורסם בזה אשר עיתון המועצה האזורית מטה אשר


דצמבר 2010
כמו פייסבוק, אבל לקיבוץ - שירות קהילה-נט מספק פתרון אינטרנטי לקיבוצים: אתר חברתי וניהולי כאחד
ארנון לפיד  - http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-3995203,00.html

פורסם: עיתון הקיבוץ,  07.12.10, 07:59

עזבו פייסבוק, לכו על קהילה-נט. במיוחד בשביל קיבוצים ויישובים קהילתיים הקים אותה צור יעקב חן, מנכ"ל "משפוחה טכנולוגיות". הוא מסביר כי מדובר לא רק באתר חברתי, שבו ניתן לנהל חיי קהילה פעילים, אלא גם באתר תדמיתי, הכולל מערכת ניהול אתר, ניהול תפריטים, חדשות, קישורים, ודפי תוכן ללא הגבלה, כחלק מהשירות של קהילה-נט.

 


דצמבר 2010
קומוניקט - הודעה לעיתונות
משפוחה תחלק חינם מנוי לקהילנט לישובים שנפגעו בשריפה בכרמל
חברת משפוחה טכנולוגיות תאפשר לישובים שנפגעו בשריפה בכרמל, להשתמש במערכת קהילנט – הרשת החברתית הראשונה לישובים בישראל.
"ראינו את הילדים בימין אורד שכל הזכרונות שלהם נמחקו על גבי המחשבים המפוייחים, והרגשנו שאנו חייבים לעשות משהו למענם, קהילנט תאפשר להם לתעד את חייהם ולשמור את כל התמונות והחוויות על גבי שרתים מאובטחים"מספר צור יעקב חן, מנכ"ל משפוחה טכנולוגיות.

מאי 2010
כתבה - מועצה אזורית מטה אשר - 
טכנולוגיה לרשות ניהול הקהילה בשבי ציון
ניהול ישוב קהילתי מודרני בשנות ה 2010 הפך להיות דבר מורכב מתמיד, באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ניתן להפוך משימה זו לקלה ופשוטה בלחיצת כפתור, כך עשו בוועד הישוב שבי ציון וישובים נוספים במועצה. לכתבה המלאה...

מפת אתר | צור קשר\תמיכה
כל הזכויות שמורות לקהילה-נט פתרונות תוכנה בע"מ 2003-2020 (c)