אני רוצה לשמוע עוד על קהילנט!

שם
טלפון
דוא"ל
טכנולוגיה לרשות ניהול הקהילה בשבי ציון

ניהול ישוב קהילתי מודרני בשנות ה 2010 הפך להיות דבר מורכב מתמיד, באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ניתן להפוך משימה זו לקלה ופשוטה בלחיצת כפתור, כך עשו בוועד הישוב שבי ציון וישובים נוספים במועצה.

מזה שנה פועלת בישוב שבי ציון, רשת חברתית קהילתית לתושבים, המאפשרת לתושבים ולוועד לתקשר זה עם זה בקלות ובידידות.
כל בתי האב בשבי ציון מחוברים למערכת ועושים בה שימוש, הגולש הצעיר ביותר בן 6 ואילו התושב המבוגר ביותר המשתמש במערכת חגגה לא מכבר את יום ההולדת ה 85.
 
דנה בכר גרוסמן רכזת ועדת תרבות בישוב מספרת: "אנו עושים שימוש נרחב במערכת לניהול השוטף של ועדות הישוב והאירועים החברתיים בשבי ציון, אנו משתמשים במערכת הדיוור על מנת לדוור מיילים לכל התושבים ומידעים אותם לגבי האירועים, ואף יכולים לנהל אישורי הגעה באופן אלקטרוני על ידי שליחת הזמנות לתיבת המייל האישית של התושב שבלחיצת כפתור מאשר לנו את הגעתו. הדבר חוסך כסף רב כשמדובר בהזמנת אוטובוסים או כרטיסים לאירועים".
"גם חברי הועד והמזכירות נהנים מיכולות המערכת ומהשקיפות מול התושבים", אומר בלהט עמנואל סוקולובסקי, יו"ר הועד בשבי ציון, "מאז שהחלטנו להשתמש בשירותי קהילנט התקשורת מול התושב הפכה לזמינה יותר ומהירה יותר. המידעון החודשי ואפילו הודעות על תשלומים לוועד ואיחור בתשלומים אנו מעבירים באמצעות המערכת."

תושבים רבים מספרים כי הם מתחברים בעיקר על מנת לקחת חלק בפעילות החברתית באתר, להוסיף הודעות בפורום, להשתתף בדיונים בנושאים שוטפים ואף לאחל מזל טוב לחוגגים ימי הולדת. ספר הטלפונים באתר תפס את מקומו של הנייר, מנוע החיפוש מאפשר לאתר כל תושב בקלות ואף נותן הצצה לעץ השורשים שלו ושל בני המשפחה שלו.

"המערכת פותחה ככלי חברתי ולאחר שזה הצליח וראינו את ההשתתפות הרבה של תושבים בכל הגילאים, החלטנו לעשות בכלי שימוש גם ככלי אדמיניסטרציה עבור הועדות.", כך מספר צור יעקב חן, מנכ"ל משפוחה טכנולוגיות, המשווקת את המערכת בישובי המועצה. "הייחודיות של הכלי היא ביכולת שלו לדמות את חיי הקהילה עצמם, כדוגמת יצירת קבוצות ומתן אפשרות ניהול לכל התושבים באשר הם, אין למערכת מנהל אחד שצריך לפנות אליו על מנת לפתוח פורום או אלבום, כל תושב יכול לעשות זאת, וזה הדבר שגורם לתושבים להתחבר יותר מכל לאתר הישוב".
 
המועצה האזורית "מטה אשר" והמחלקה האסטרטגית בראשות מר אורי ובר, בוחנים אפשרות של הטמעת המערכת בכל ישובי המועצה ולשם כך יקיימו מפגש בתאריך 27-6-2010 במשרדי המועצה בשעה 16:30, בו תוצג המערכת ויתקיים דיון באשר לצורך הקיים של שימוש במערכת כזו. מוזמנים למפגש נציגי כל הישובים, מנהלי קהילה, ראשי וועדים וגורמים מתחום החינוך והתרבות בישובים.

להורדת הזמנה לארוע לחץ כאן

מפת אתר | צור קשר\תמיכה
כל הזכויות שמורות לקהילה-נט פתרונות תוכנה בע"מ 2003-2020 (c)